Sosyal Medya'da Biz

162Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

seslidokun,Sesli Site, Sesli Siteler, Sesli Chat Siteleri, Sesli Chat, Sesli Sohbet, Sesli Site, Sesli Sitesi. Sesli Siteler, Sesli Siteleri. Sesli Site

Ciğerlerimiz Yanıyor Cennet Gibi Ülkem Cehenneme Döndü
   Türkiyem yanıyor ne yazıkki bu insanlıktan nasibi almamış insanlar yüznden güzelim vatanımı yanıyor.Bunları yapanlar insan olmaz  hayvan bile olmaz bu ormanları yakanların arkasında kimler var ne amaçla yaktılar en kısa zamnda yakalanıp cezalarının verilir inşallah.Bizler SESLİDOKUN ailesi olarak güzelim ülkemize geçmiş olsun der bir daha vatanımız bu tür afetler inşlah ALLAHIM ülemizi korurur.Bunu yapanlar insan olamaz bunu hayvan olmaz bunu yapan insanlıktan nasibini almamış en adi insalardır.Bizler de SESLİPOP ailesi olrakda bu işin takipçisi olunması  için hükümetimize rica bulunuyoruz.DOĞanın dengesiyle oynaya bu ihanet şebekelerinin sadeçe yakalanıp değil arkalarında kimler olduğu araştılmasını ve kamu oyununa sunulmasını bekliyoruz.Bizlerin kükümetimizden bir önerimiz daha var.

    Meçliste bir kanun çıkarılmasını istiyoruz.Nedir bu kanun peki. Yanan araziler asla kamultırılamaz ve buralara tekrar ağaşlandırılaçak diye bir kanun çıkarılmasını istiyoruz bir nebze bu konun orman yangınlarının önüne gçebiliriz.İnş bu kanun bir an önçe geçer ve yürürlüğe girer yoksa bu orman yangınlarının bir kızmıda rand yünden tabiki bu bizm fikrimiz.

Yazar : #,éSs.!!
31 Ağu Salı 14:33
1487 Görüntüleme

Etiketler: seslidunya ,


Gönder

Popüler Yorumlar

Sesli Panelciler